Dřevěné Brikety Premium

Brikety Premium Sage 48ks

Brikety Premium Sage 48ks

Na jehněčí a vepřové maso i drůbež. Brikety Bradley Smoker Premium Sage jsou obohaceny o aroma šalvěje, citrónu a máty. Samotný kouř vzniklý spalováním briket tak získává skvělou vůni, která následně obohatí vše, co v udírně připravíte.

849 Kč

button - koupit

Brikety Premium Hunters Blend 48ks

Brikety Premium Hunters Blend 48ks​​​

Zvěřina, drůbež, rybí, jehněčí, hovězí a zelenina. Brikety Bradley Smoker Premium Hunters Blend jsou obohaceny o chuť rozmarýnu, tymiánu a černé papriky. Samotný kouř vzniklý spalováním briket tak získává skvělou vůni, která následně obohatí vše, co v udírně připravíte.

849 Kč

button - koupit​​​

 

Brikety Premium Beer 48ks

Brikety Premium Beer 48ks​​​​

Pro hovězí či kuřecí maso, žebírka a klobásové výrobky. Brikety Bradley Smoker Premium Beer jsou obohaceny o chmelové a citrusové aroma. Samotný kouř vzniklý spalováním briket tak získává skvělou vůni, která následně obohatí vše, co v udírně připravíte.

849 Kč

button - koupit​​​​

 

Brikety Premium Ginger Sesame 48ks

Brikety Premium Ginger Sesame 48ks​​​

Dodávají pokrmům ideální chuť a aroma.Brikety Bradley Smoker Premium Ginger Sesame jsou obohaceny o bohaté aroma zázvoru a sezamu. Samotný kouř vzniklý spalováním briket tak získává skvělou vůni, která následně obohatí vše, co v udírně připravíte.

849 Kč

button - koupit​​​​

 

Brikety Premium Chilli Cumin 48ks

Brikety Premium Chilli Cumin 48ks

Na hovězí, vepřové a drůbeží maso a zeleninu. Brikety Bradley Smoker Premium Chilli Cumin jsou obohaceny o pálivou chuť chilli a kořeněný efekt kmínu. Samotný kouř vzniklý spalováním briket tak získává skvělou vůni, která následně obohatí vše, co v udírně připravíte.

849 Kč

button - koupit

 

Brikety Premium Caribbean Blend 48ks

Brikety Premium Caribbean Blend 48ks

Hovězí, zvěřina, jehněčí a drůbeží, k zelenině. Brikety Caribbean Blend jsou obohaceny o jahody a karibské aroma, které obsahuje skořici, muškátový oříšek, hřebíček a pepř. Kouř vzniklý spalováním briket tak získává skvělou vůni, která následně obohatí vše, co v udírně připravíte.

849 Kč

button - koupit