Dřevěné Brikety Premium​

Brikety Premium Hunters Blend 48ks

Hodí se na jehněčí a vepřové maso i drůbež. Brikety Bradley Smoker Premium Sage jsou obohaceny o aroma šalvěje, citrónu a máty. Samotný kouř vzniklý spalováním briket tak získává skvělou vůni, která následně zajímavě obohatí vše, co ve své domácí udírně připravíte.

Koupit zde
Brikety Premium Beer 48ks
Nadpis karty

Pro hovězí či kuřecí maso, žebírka a klobásové výrobky. Brikety Bradley Smoker Premium Beer jsou obohaceny o chmelové a citrusové aroma. Samotný kouř vzniklý spalováním briket tak získává skvělou vůni, která následně obohatí vše, co v udírně připravíte.

Koupit zde
Brikety Premium Chilli Cumin 48ks

Na hovězí, vepřové a drůbeží maso a zeleninu. Brikety Bradley Smoker Premium Chilli Cumin jsou obohaceny o pálivou chuť chilli a kořeněný efekt kmínu. Samotný kouř vzniklý spalováním briket tak získává skvělou vůni, která následně obohatí vše, co v udírně připravíte.

Koupit zde
Brikety Premium Hunters Blend 48ks
Nadpis karty

Zvěřina, drůbež, rybí, jehněčí, hovězí a zelenina. Brikety Bradley Smoker Premium Hunters Blend jsou obohaceny o chuť rozmarýnu, tymiánu a černé papriky. Samotný kouř vzniklý spalováním briket tak získává skvělou vůni, která následně obohatí vše, co v udírně připravíte.

Koupit zde
Brikety Premium Ginger Sesame 48ks
Nadpis karty

Dodávají pokrmům ideální chuť a aroma.Brikety Bradley Smoker Premium Ginger Sesame jsou obohaceny o bohaté aroma zázvoru a sezamu. Samotný kouř vzniklý spalováním briket tak získává skvělou vůni, která následně obohatí vše, co v udírně připravíte.

Koupit zde
Brikety Premium Caribbean Blend 48ks
Nadpis karty

Hovězí, zvěřina, jehněčí a drůbeží, k zelenině. Brikety Caribbean Blend jsou obohaceny o jahody a karibské aroma, které obsahuje skořici, muškátový oříšek, hřebíček a pepř. Kouř vzniklý spalováním briket tak získává skvělou vůni, která následně obohatí vše, co v udírně připravíte.

Koupit zde

David Lužný - Plumlovská 3614, Prostějov 796 04 | IČ: 75672201 | GDPR | O cookies